ПОСТИГЛИ СПОРАЗУМ СА ПАПАРАЦИМА: Хари и Меган зауставили дистрибуцију фотографија њиховог сина Арчија
Британски принц Хари и његова супруга Меган постигли су споразум са славном фото агенцијом која је неовлашћено сликала њиховог малолетног сина код куће.
Фото АП
Војвода и војвоткиња од Сасекса покренули су у јулу тужбу наводећи да су неименовани папарази фотографисали из дронова и хеликоптера "илегално" њиховог сина Арчија у породичној приватној резиденцији у Калифорнији када је имао 14 месеци, преноси Ројтерс.
Судски документи поднети Вишем суду округа Лос Ангелес у четвртак показују да се фото агенција X17 сложила да заустави дистрибуцију слика на којима је Арчи приказан са баком по мајци у врту у породичној резиденцији и да преда оригиналне слике и све копије.
Поред тога, X17 се извинио породици.
Агенција се такође сложила да плати део правних трошкова породице, рекао је новинарима њихов адвокат Мајкл Камп.
Меган, Хари и Арчи сада живе у Лос Анђелесу након што се пар повукао са својих краљевских дужности крајем марта.
Препоручујемо
ЖЕЛЕЛИ СУ УСПОМЕНУ НА МАЈКУ: Статуа принцезе Дајане биће откривена на њен 60. родендан
28. 08. 2020. у 15:55
АМЕРИЧКА ВОЈСКА ПРИЗНАЛА ПРВЕ ГУБИТКЕ Трамп: Иран жели да преговара, пристао сам на разговор (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 18:33
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)