ШТА СЕ ПОНОВО ДЕШАВА У БЕЈРУТУ? Облак дима изнад бејрутске луке - само два дана након пожара!

Танјуг

13. 09. 2020. у 07:31

ОБЛАК дима могао је у току ноћи да се види како се уздиже изнад бејрутске луке, само два дана након што је избио велики пожар који је прекрио велике делове престонице димом и пепелом.

ШТА СЕ ПОНОВО ДЕШАВА У БЕЈРУТУ? Облак дима изнад бејрутске луке - само два дана након пожара!

Фото: ЕПА

Извор безбедности рекао је да дим долази од остатака ватре у четвртак, која се поново разбуктала у суботу.

Ватрогасци, који су на месту догађаја били стационирани од четвртка, гасили су жар, рекао је извор, додајући да није било непосредне опасности за град.

Из Либанске цивилне одбране такође тврде да нема разлога за бригу.

Пожар који је започео у разореној бесцаринској зони луке, догодио се неколико недеља након што је масовна експлозија опустошила луку и уништила део града.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена