НОВИ ЗЕЛАНД УВОДИ ВАНРЕДНЕ МЕРЕ: После 102 дана нова 4 случаја короне

Танјуг

11. 08. 2020. у 12:55

ПРЕМИЈЕРКА Новог Зеланда Џасинда Ардерн изјавила да остаје "мноштво питања којима је потребан одговор" поводом четири нова случаја ковида-19 након 102 дана без нових случајева.

НОВИ ЗЕЛАНД УВОДИ ВАНРЕДНЕ МЕРЕ: После 102 дана нова 4 случаја короне

Фото: Танјуг/АП

Она је најавила да ће од сутра, тачно у подне, у Оукланду, највећем граду на Новом Зеланду бити уведене ванредне мере и нагласила да је најважније да се утврде контакти које су заражене особе имале како би се утврдио иницијални извор заражавања, пренео је лондонски Гардијан.

Све школе и обданишта у Оукланду биће затворени, осим боравка за децу родитеља запослених на виталним пословима од општег значаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена