ПУТИН ЈАСАН: Русија за систем равноправне и недељиве безбедности без диктата
РУСИЈА се доследно и упорно залаже за формирање међународног система равноправне и недељиве безбедности без диктата и притисака, рекао је председник Русије Владимир Путин.
Фото: Танјуг/АП/Alexander Kazakov
"Систем равноправне и недељиве безбедности треба да гарантује мирно, политичко-дипломатско решење било каквих међудржавних спорова", рекао је он у поздравном писму учесницима скупа о формирању архитектуре равноправне и недељиве безбедности у Евроазији.
Такав систем би стварао услове за развој истински узајамно корисне сарадње, засноване на опште признатим и за све обавезним правним нормама, истакао је Путин.
Према његовим речима, таква архитектура безбедности и сарадње посебно је потребна у Евроазији - највећем и најнасељенијем континенту.
(Спутњик)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НОЋНА ОФАНЗИВА РУСИЈЕ: Уништени погони за производњу моћних дронова „Љути“ и „Лелека“
16. 07. 2026. у 11:21
ХАОС У УКРАЈИНИ: Народ масовно изашао на улице, Зеленски разбеснео грађане (ВИДЕО)
16. 07. 2026. у 11:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)