ПАНИКА У НЕМАЧКОЈ: Привремено обустављен саобраћај на аеродрому у Франкфурту

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

03. 02. 2026. у 22:14

ЗБОГ обилних снежних падавина, операције на аеродрому у Франкфурту су привремено обустављене, а према речима портпарола оператера франкфуртског аеродрома компаније Фрапорт, обустављена су и полетања и слетања.

ПАНИКА У НЕМАЧКОЈ: Привремено обустављен саобраћај на аеродрому у Франкфурту

Фото: АП

-Више од једног сата авиони су били приземљени у Франкфурту. Надлежне службе су морале да уклоне снежни покривач дебљине неколико центиметара. Око стотину летова је отказано, наводи се у званичном саопштењу, преноси Шпигел.

Управа аеродрома у Франкфурту је потврдила да је до вечерњих сати од укупно 922 заказана лета, око 100 отказано.

Неколико авиона је преусмерено ка Штутгарту и то је потврдио портпарол оператера франкфуртског аеродрома, рекавши да је 10 авиона слетело на аеродром у Штутгарту.

-За сада није јасно да ли ће и колико авиона бити преусмерено у наредном периоду, саопштила је управа аеродрома у Франкфурту.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ПАТРОЛА СА ПУТНИЦИМА, НА БРЗОЈ ПРУЗИ, ОД БЕОГРАДА ДО СУБОТИЦЕ: "Вожња делује готово неприметно"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству