БОМБАШКИ НАПАД У ИСТАНБУЛУ: Бацили гранате на центар за забаву, има повређених (ФОТО)
СЕДАМ људи је повређено, од којих троје тешко, у експлозији граната које су у једном центру за забаву у Истанбулу бациле две особе на мотоциклу.
Foto: Printskrin Iks/Mücadele
Забавни центар у Кагитану нападнут је ручним бомбама ноћас око 1.40 часова по локалном времену у насељу Кагитхане Хуријет, у улици Парк.
Према прикупљеним информацијама, бомбе су бациле две особе на мотоциклима без таблица на други спрат петоспратнице која се користи као место за забаву, преноси дневни лист Хуријет објаву агенције Ихлас (ИХА).
На лице места послате су екипе хитне помоћи, стручњаци за јавни ред, стручњаци за ексползиве, стручњаци за истрагу места злочина, специјалне операције, антитерористичке и ватрогасне екипе.
Док су екипе предузимале мере безбедности на улици где се инцидент догодио, спроведена је истрага уз помоц́ тимова за увиђај и полицијске псе.
Тимови су такође прегледали снимке безбедносних камера у том подручју како би ухватили нападаче.
Седам особа, од којих су три тешко повређене, превезене су колима хитне помоц́и у околне болнице.
(Танјуг)
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)