ТРАМП РАЗГОВАРАО СА ЗЕЛЕНСКИМ: Главна тема прекид ватре у Украјини

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

19. 05. 2025. у 17:00

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп разговарао је данас са украјинским колегом Володимиром Зеленским о потенцијалном прекиду ватре у сукобу Кијева и Москве, пренео је Си-Ен-Ен (ЦНН).

ТРАМП РАЗГОВАРАО СА ЗЕЛЕНСКИМ: Главна тема прекид ватре у Украјини

Фото: Профимедиа

Трамп је на тај начин започео данашње дипломатске напоре, уместо да прво разговара са руским председником Владимиром Путином, како је претходно очекивано, Додаје ЦНН.

Портпаролка Беле куће Каролин Ливит изјавила је раније данас да се очекује да ће се Трамп обратити јавности након телефонских разговора са Путином и Зеленским.

 

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена