АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Заплењено 130 кг кокаина, међу ухапшенима држављани Србије и Хрватске

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

09. 05. 2025. у 23:11

ФРАНЦУСКА полиција ухапсила је неколико држављана Хрватске, Србије, Белгије и Луксембурга због сумње да су прокријумчарили 130 килограма кокаина из Шпаније у француски регион Ланд, пренели су данас француски медији.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Заплењено 130 кг кокаина, међу ухапшенима држављани Србије и Хрватске

Фото: Горан Чворовић

Полиција је запленила наркотике, који су били сакривени у камперу, који је ушао из Шпаније, током полицијске контроле на аутопуту А63 у региону Ланд.

-Возило у којем су путовале две одрасле особе, 54-годишњи мушкарац и 36-годишња жена, као и двоје малолетника од 15 и 17 година, а који су путовали заједно како би оставили утисак породичног путовања, проверила је полиција на наплатној рампи Касте, 80 километара северно од шпанске границе, у ноћи од понедељка до уторка, саопштило је тужилаштво Бордоа.

Сви путници у камперу, као и возач првог возила које је ишло испред, а који су били држављани Хрватске, Србије, Белгије и Луксембурга, су ухапшени, преноси Фигаро.

На крају истраге, троје пунолетних лица из конвоја оптужено је и стављено у притвор због увоза, превоза, поседовања, набавке, нуђења или преноса наркотика, док су двоје малолетника враћени родитељима, додато је у саопштењу тужилаштва у Бордоу.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ПОНУДА НА САЈМУ АУТОМОБИЛА: Погледајте како изгледају нови модели

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ИСТОРИЈСКА ОДЛУКА! Мечеви имају ЧЕТВРТИНЕ на Светском првенству у фудбалу у Америци, Канади и Мексику!