НЕСВАКИДАШЊИ ДОГАЂАЈ У ТУРСКОЈ: Женка пса луталице донела своје штене у ветеринарску амбуланту, кученце у критичном стању
ЖЕНКА пса луталице донела је у зубима своје штене које се скоро смрзавало пред врата ветеринарске ординације у Истанбулу, а снимак који је забележен сигурносном камером пренели су турски медији.
Foto: Shutterstock
Догађај је приметио ветеринарски техничар и преузео штене које је било у критичном стању.
Штене чији је рад срца био успорен, пребачено је на интензивну негу, а мајка није напуштала младунче током целог третмана, пренео је ТГРТ Хабер.
Ветеринари су прегледали и керушу, чије су друго штене љубитељи животиња претходно довели у исту клинику. Она је стављена поред својих младунаца који су се опорављали.
Ветеринар Батуралп Оган, власник клинике, рекао је да се керуша недавно оштенила, али њени младунци су угинули, а последње штене довели су им љубитељи животиња како би спречили да угине. Он је навео да су ветеринари неговали штене неколико дана.
- Мислили смо да су остали штенци мртви. Испоставило се да је штене имало и брата или сестру. Његова мајка нам је донела последње штене и ставила га испред врата. Пребацили смо га на интензивну негу. Хвала Богу, у добром је стању. Поново је са својом мајком - рекао је ветеринар.
Тренутак када је керуша затражила помоћ, носећи своје штене у зубима забележила је сигурносна камера, а снимак је убрзо постао виралан.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
ПРЉАВА БОРБА: У турском Једрену одржава се вековима старо такмичење у ,,рвању у уљу"
Препоручујемо
ПЕТОМЕСЕЧНА БЕБА ГОРИЛА ПРОНАЂЕНА У АВИОНУ: Путовао из Нигерије за Тајланд (ФОТО/ВИДЕО)
13. 01. 2025. у 19:22
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)