"НАЈГОРА НОЋНА МОРА" Камала Харис се обрукала на митингу у Аризони (ВИДЕО)
ГОВОР демократске председничке кандидаткиње Камале Харис бирачима у Аризони изазвао је бројне реакције због њеног смеха и покушаја да се публици обрати "једноставнијим изразима" без телепромптера, преноси Њујорк пост.
AP Photo/Mark Schiefelbein
Политички коментатор Фокс њуза Џо Конча назвао је Камалу Харис „вероватно најгорим кандидатом свих времена“.
Слично је реаговао и Стив Кортез, бивши саветник републиканца Доналда Трампа , који је Харисову назвао њеном "најгором ноћном мором".
У петак, у разговору са бирачима у Аризони, Камала Харис је, говорећи о важности предстојећих избора, рекла да су „пуни неких ствари“ и одмах почела да се на силу смеје.
Препоручујемо
ХИТНА РЕАКЦИЈА ИЗ МАЂАРСКЕ: Оно што је Камала Харис рекла за Орбана је скандал
12. 10. 2024. у 10:29
ТРАМП ЗАБРИНУТ: Трећи светски рат би могао да избије у наредна три до четири месеца
13. 10. 2024. у 08:20
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)