РАЗГОВОР ДВА ПРИЈАТЕЉА: Путин честитао рођендан Лукашенку
РУСКИ председник Владимир Путин је током телефонског разговора честитао 70. рођендан белоруском колеги Александру Лукашенку
FOTO: AP/Tanjug
Подсећамо, председник Белорусије Александар Лукашенко посетио је Београд за време НАТО агресије 1999. године, где га је на аеродрому лично дочекао тадашњи председник Слободан Милошевић.
Представници НАТО-а нису гарантовали безбедност председнику Лукашенку, упозорили су га само неколико минута пре полетања да је непожељан у Савезној Републици Југославији, упркос томе његова храброст и срчаност су преовладали.
"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)