НОВА ТУРА ПРОЗИВКИ ИЗ РУСИЈЕ: Захарова није штедела речи, Французи су је баш разочарали
ФРАНЦУСКА није пропустила прилику и учинила је да церемонија затварања Летњих олимпијских игара 2024. у Паризу буде још гора од отварања, оценила је портпаролка руског Министарства спољних послова Марија Захарова.
Фото: Профимедиа
- Једино што је горе од отварања Олимпијских игара у Паризу било је њихово затварање. Француска није пропустила ову шансу. Хвала на искрености. Без вела тајности или наговештаја. Све је јасно: пали анђео претвара људе у зомбије, потчињава човечанство својој вољи, које има све мање времена - написала је Захарова на Телеграму.
Према њенима речима, бројни чланци и рецензије указују да су "многи људи били свесни онога што су видели".
- Цитати из Библије, упућивање на историјска оличења теме, аналогије и паралеле. Шок. Никоме не би пало на памет да изнесе свој омиљени аргумент 'сви лажете' као одговор на тако очигледан сатанизам - додала је.
Како је истакла, стидљиви покушаји да се "свечаност" оцени са становишта позоришне уметности и режирања великих јавних догађаја, не схватајући оно главно, удавили су се у јауцима оних који су угледали светлост.
- Златни мољац, жељан да завлада светом у знак освете за срушене амбиције, или љубав, која спасава и уздиже кроз превазилажење самог себе – сада су индивидуални избор свакога - закључила је Захарова.
(РТ Балкан)
БОНУС ВИДЕО: БЕЛОРУСКЕ МЕХАНИЗОВАНЕ ЈЕДИНИЦЕ У СТАЊУ ПРИПРАВНОСТИ: Услед текућег упада Украјине у област Курск
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРОВОКАЦИЈА УКРАЈИНСКИХ СПЕЦИЈАЛНИХ СЛУЖБИ: Лажни видео-снимак Марије Захарове
10. 08. 2024. у 20:05
ТАЛАЧКА КРИЗА У НИГЕРУ: Хитно се огласила Захарова, у све уплетен и држављанин Украјине
09. 08. 2024. у 16:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)