ПОПЛАВЕ У ЈЕРМЕНИЈИ: Руси спремни да помогну (ВИДЕО)
ВИШЕ од 230 људи евакуисано је на северу Јерменије због поплава, саопштило је републичко Министарство унутрашњих послова.
Фото: Принтскрин
Руско Министарство одбране саопштило је да је у вези са поплавама у Јерменији спремно да пружи помоћ у отклањању последица поплава.
Ако Јерменија затражи, снаге и средства Оружаних снага Русије биће одмах упућени у поплавна подручја, а команди 102. руске војне базе дата су одговарајућа упутства.
Препоручујемо
ХЕЛИКОПТЕР ЈЕРМЕНСКОГ ПРЕМИЈЕРА ХИТНО СЛЕТЕО: Драматичне сцене недалеко од Јеревана
25. 05. 2024. у 10:31
ЈЕРМЕНСКИ ПРЕМИЈЕР ПАШИЊАН: Разговарао са замеником шефа ЦИА о билатералној сарадњи
21. 05. 2024. у 16:25
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)