ВАШИНГТОН ЋЕ САРАЂИВАТИ СА НОВОИМЕНОВАНИМ МИНИСТРИМА: САД поздравиле нову администрацију Палестинске самоуправе
Сједињене Државе поздравиле су формирање нове палестинске владе.
Фото: Јутјуб принтскрин/The Pavlovic Today
Потпарол Стејт департмента Метју Милер саопштио је да ће Вашингтон сарађивати са новоименованим министрима ''на остварењу кредибилних реформи''.
Администрација америчког председника Џозефа Бајдена позвала је на ''ревитализацију" Палестинске самоуправе (ПА) са седиштем на Западној обали у нади да ће, како наводи Тајмс оф Израел, ПА управљати Појасом Газе којом тренутно управља Хаманс, а након окончања конфликта са Израелом.
Препоручујемо
"ИЗРАЕЛ ЈЕ У ГАЗИ ПОЧИНИО ГЕНОЦИД" Стручњак у УН захтева - Увести му ембарго на оружје
26. 03. 2024. у 09:10
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)