УКРАЈИНА НА КОЛЕНИМА: Зеленски саопштио катастрофалне вести
У ДАНАШЊИМ ракетним ударима руских снага широм Украјине страдало је 18 особа, а повређено је више од 130, саопштио је украјински председник Владимир Зеленски.
Фото: Принтскрин
Он је навео да је погођено више од 200 објеката, укључујући 139 стамбених зграда.
- Моје саучешће породицама и пријатељима жртава. Број мртвих би могао да се повећа. Конкретно, у Харкову је још у току спасилачка акција - рекао је Зеленски у видео-обраћању.
Нема више ни ракета за ПВО?
Украјинска ПВО није у стању да се избори са новим руским ударима, рекао је у емисији канала „Велт“ немачки новинар Паул Ронцхајмер.
- У Кијеву страхују да неће бити ракета за ПВО - рекао је он и додао да у Украјини нема довољно ни ракета за систем „патриот“.
Има све више информација да нема довољно ракета за тај систем, што је директно последица ситуације у Конгресу САД који ни до дан данас одобрио новац, навео је новинар.
Препоручујемо
ИЗИГРАНИ ЗБОГ УКРАЈИНЕ: Шешељ о превари која је чланицу ЕУ бацила на колена (ВИДЕО)
23. 01. 2024. у 17:46
ПРВИ СНИМЦИ ВЕЛИКОГ РУСКОГ НАПАДА: Ракете летеле на Кијев и Харков (ВИДЕО)
23. 01. 2024. у 08:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (5)