ХОРОР У ФРАНЦУСКОЈ Ватрогасци пронашли тело бебе у торби након гашења пожара

Марија Стевановић
Марија Стевановић

27. 12. 2023. у 08:59

ТЕЛО бебе у торби пронађено је јуче у једној згради коју је захватио пожар у Кенои у Француској.

ХОРОР У ФРАНЦУСКОЈ Ватрогасци пронашли тело бебе у торби након гашења пожара

Фото: Профимедиа

Ватрогасци су добили позив око 11 часова да је дошло до експлозије и пожара у згради и сатима су се борили са ватреном стихијом. Када су око 17 часова коначно угасили пожар и ушли у објекат да провере све просторије, пронашли су торбу и у њој беживотно тело бебе, преноси Блиц. 

У питању је зграда са четири стана, међу којима и један који се издаје преко Airbnb-а, у којем наводно нико није боравио у тренутку избијања пожара.

Нико од станара не зна чија је беба која је пронађена. Наводе да је у једном од станова живела самохрана мајка са дететом, и додају да нису видели да је нека од комшиница била у другом стању, нити су видели неку жену са бебом.

Такође, није јасно ни у ком тачно стану је пронађена торба.

На лице места су одмах дошли форензичари, али су у вечерњим часовима морали да напусте објекат због страха да ће доћи до урушавања крова. Полиција у овом тренутку и даље нема одговор чије је дете и истрага се наставља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности