И ДАЉЕ ТВРДЕ ДА НИСУ ОНИ ГАЂАЛИ БОЛНИЦУ У ГАЗИ: Израел изнео снимак као доказ (ВИДЕО)
ИЗРАЕЛСКА ТВ станица објавила је нови снимак, за који се тврди да је доказ да је болницу погодила ракета испаљена из Газе.
Foto: Printskrin/dailymail
На снимку је наводно приказан тренутак у којем се види како се испаљује више пројектила недалеко од болнице у Гази неколико секунди пре него што је пројектил погодио зграду болнице, преносе медији.
Нови снимак објављен је дан након што је израелска војска објавила снимак и анализу која, како тврде, представља доказ да Израел није одговоран за трагедију у болници Ал Ахли.
На снимку, који је изгледа сниман уживо, а који је објавио израелски Channel 12 News, види се како се више ракета лансира у тренуцима пре него што експлозија потреса болницу.
Станица тврди да је снимак са временском ознаком "доказ" да је ракета испаљена у Палестини, а да је приликом лета дошло до проблема, те се ракета срушила.
"Ово је доказ тврдњи Израела да су то заправо ракете из појаса Газе испаљене у правцу болнице Ал-Ахли у граду Гази“, рекао је водитељ Јонит Леви.
Подсетимо, Израел је демантовао да је испалио ракету која је погодила болницу у Појасу Газе и оптужили су Исламски џихад да стоје иза напада, што је тата милитантна група одлучно негирала.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ГАЗА ПОД БОМБАМА: Израел лансирао ракете - Велики ваздушни напад у току ноћи
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)