"ТО ЈЕ ПРИПРЕМА ЗА ГЕНОЦИД" Хамас о позиву Израела да Палестинци напусте Појас Газе
ИЗРАЕЛСКИ позив Палестинцима да напусте Појас Газе је припрема за геноцид, рекао је за РИА Новости Хусам Бадран, представник палестинског покрета Хамас.
Фото: Принтсцреен
Израелске одбрамбене снаге су 8. октобра позвале становнике Појаса Газе да напусте своје домове усред ескалације палестинско-израелског сукоба.
- Ово су јасни позиви за трансфер палестинског народа и припрему за геноцид, и стога се свет мора борити против њих на овој основи - рекао је Бадран.
БОНУС ВИДЕО:
УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ ПОЈАСА ГАЗЕ: Припадници Хамаса хватају таоце на граници са Израелом
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НЕМА ВИШЕ УПАДА ХАМАСА, ОГРАДА МИНИРАНА? Израел стигао до границе са Појасом Газе
10. 10. 2023. у 08:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)