ПЕНТАГОН ТВРДИ: Вагнерове трупе су и даље у Украјини

Танјуг

28. 06. 2023. у 00:10

ПОРТПАРОЛ америчког министарства одбране Патрик Рајдер изјавио је данас да су трупе паравојне формације ПМЦ Вагнер и даље у Украјини након побуне током викенда.

ПЕНТАГОН ТВРДИ: Вагнерове трупе су и даље у Украјини

Фото: Профимедиа/Илустрација/Википедија

- Али у смислу њиховог специфичног расположења и да ли се могу или не морају померати, нећу да спекулишем о томе, рекао је секретар за штампу Пентагона на брифингу за штампу, преноси Си-Ен-Ен.

Рајдер је додао да САД нису промениле став када је у питању одговор на догађаје у Русији.

- Нисмо приметили ништа што би, из наше перспективе, захтевало било какво прилагођавање става по том питању, рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом