ОГЛАСИО СЕ И ЕРДОГАН НАКОН ПОТОПА У ХЕРСОНУ: Турска жели да се формира комисија за истрагу пуцања бране
07. 06. 2023. у 15:56
ТУРСКИ председник Реџеп Тајип Ердоган је у телефонском разговору са руским колегом Владимиром Путином разговарао о уништавању бране Каховка, на југу Украјине, додавши да би могла да се формира комисија за истрагу тог инцидента.
Повезане вести
ПУТИН: Ситуација је СВЕ ГОРА, свет постаје све ОПАСНИЈИ
РУСКИ председник Владимир Путин рекао је у четвртак да се међународна ситуација погоршала и да свет постаје све опаснији, али није спомињао ситуацију у Венецуели и Ирану.
16. 01. 2026. у 07:41
"КАКВЕ СУ ТО ГЛУПОСТИ?": Питање НЕЗГОДНО - Путин бурно реаговао, новинару ББС-ја одузет микрофон (ВИДЕО)
РУСКИ председник Владимир Путин изјавио је да је Москва спремна да обустави непријатељства уколико се обезбеди дугорочна безбедност Русије, поручивши да нових „специјалних војних операција“ неће бити уколико Запад покаже поштовање према интересима његове земље.
21. 12. 2025. у 09:46 >> 09:50
ШТА ЈЕ ИЗА ПУТИНА? Многима промакло - Рус послао моћну поруку и Украјини и Западу, Британци је први схватили (ФОТО)
РУСКИ председник Владимир Путин одговара на питања грађана и новинара у емисији "Директна линија" која је почела у 10 часова по средњоевропском времену.
19. 12. 2025. у 13:14
ЕРДОГАН И ПУТИН ДИСКУТОВАЛИ У "ЧЕТИРИ ОКА" Турски лидер: "Мир није далеко"
ТУРСКИ председник Реџеп Тајип Ердоган је, након састанка са председником Руске Федерације Владимиром Путином у Туркменистану, изразио наду да ће и са америчким председником Доналдом Трампом разговарати о мировном плану Украјине и Русије, уз оцену да "мир није далеко", саопштено је јутрос из кабинета турског председника, пренео је Ројтерс.
13. 12. 2025. у 13:48
"ЕВРОПА СПРЕМА ГРАНДИОЗНУ ПРЕВАРУ" Путин и Ердоган упозорили: Заплена руских актива сломила би међународни финансијски систем
ПРЕДСЕДНИЦИ Русије и Турске Владимир Путин и Реџеп Тајип Ердоган разговарали су о намерама европских земаља да, како је оцењено, изведу „грандиозну превару“ са руским активима и сагласили се да би такви непромишљени кораци довели до урушавања Бретон-вудског система и основа међународне финансијске архитектуре.
12. 12. 2025. у 17:53
Најновије из рубрике
ВЛАДИМИР И ВЛАДИМИР ОЧИ У ОЧИ? Сада може да се преговара и о територијама и Запорошкој нуклеарки
ВЛАДИМИР Зеленски спреман је да се лично састане са руским председником Владимиром Путином како би разговарали о територијалном питању и Запорошкој нуклеарној електрани, изјавио је украјински министар спољних послова Андреј Сибига у интервјуу украјинским медијима.
27. 01. 2026. у 21:00
„СТОТИНЕ РАКЕТА ОДЈЕДНОМ“: Може ли Америка да заштити USS Abraham Lincoln ако га Иран нападне у Персијском заливу? (ВИДЕО)
МОГУЋИ масовни удар који би укључио стотине иранских ракета представља један од најтежих сценарија за америчку морнарицу.
27. 01. 2026. у 20:33
БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДОНБАС Шта све предлажу Американци: Хоће ли Зеленски пристати на уступање територија Русији
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа наговестила је Украјини да америчке безбедносне гаранције зависе од пристанка Кијева на мировни споразум, који вероватно захтева да уступи регион Донбас Русији, преноси данас Фајненшел тајмс (ФТ), позивајући се на осам људи упознатих са разговорима.
27. 01. 2026. у 19:45
"УКРАЈИНСКА ВОЈСКА ДА УБИЈА 50.000 РУСКИХ БОРАЦА МЕСЕЧНО" Зеленски претерано оптимистичан: "Да им нанесемо ненадокнадиве губитке"
ЗАДАТАК украјинских одбрамбених снага је да обезбеде да руска војска претрпи губитке које не може да надокнади, што износи око 50.000 војника на месечном нивоу, изјавио је данас председник Украјине Володимир Зеленски током представљања иницијативе за процену ефикасности борбених дронова Е-скор.
27. 01. 2026. у 19:15
МИНИСТАР ОДБРАНЕ ПОТВРДИО: Британија повећава распоређивање трупа у Украјини
УЈЕДИЊЕНО Краљевство је повећало број својих трупа стационираних у Украјини. Ово је објавио министар одбране Џон Хили, преноси ТАСС.
27. 01. 2026. у 19:14
Коментари (0)