ПУТИН ТРАЖИО ИЗВЕШТАЈ: О злочинима нациста у Другом светском рату и кијевског режима
РУСКИ председник Владимир Путин издао је данас налог да се припреме подаци о злочинима нациста током Великог отаџбинског рата, као и подаци о злочинима актуелног украјинског режима како би се формирала стабилна грађанска позиција унутар руског друштва, саопштено је на сајту Кремља.
Фото: Танјуг
-Министарство културе Русије, заједно са Министарством за дигитални развој обезбедиће припрему и дистрибуцију информативних материјала како би се у руском друштву, посебно међу младима, формирала стабилна грађанска позиција о злочинима које су починили нацисти и њихови саучесници током Великог отаџбинског рата, као и о злочинима украјинског режима, који је дошао на власт током антиуставног оружаног удара 2014. године, наводи се у саопштењу, преноси РИА новости.
Рок за подношење извештаја је до 30. јуна 2023. године, а затим ће се информација достављати једном годишње.
Препоручујемо
СУТРА ЈЕ ЛАЗАРЕВА СУБОТА ИЛИ ВРБИЦА: Ово су обичаји - доносе срећу и здравље
07. 04. 2023. у 16:05
СИН ЛАНЕТА ГУТОВИЋА СПАСИО ЖЕНИ ЖИВОТ: Херојски чин који ће се дуго препричвати
07. 04. 2023. у 16:34
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)