СТРАВИЧАН МАСАКР: Босанац побио целу породицу - полиција затекла тела жене и деце у локви крви

Новости онлине

07. 02. 2023. у 09:37

ДРЖАВЉАНИН БиХ (38) убио је у недељу бившу супругу и двоје мале деце старости три и годину дана након породичне свађе у месту Оверпелт у Белгији.

СТРАВИЧАН МАСАКР: Босанац побио целу породицу - полиција затекла тела жене и деце у локви крви

Фото: Танјуг/АП

Локални медији преносе да је након убиства своје породице починио самоубиство.

Комшије су чуле буку из стана где живи 38-годишњакова породица, након чега је једна комшиница ушла у стан и затекла тела жене и деце па позвала полицију, преноси Кликс. 

Мушкарац починио самоубиство

Мушкарац је побегао са места злочина, а полиција с бројним патролама и хеликоптером кренула у потрагу за њим. Полиција га је пронашла мртвог кроз мање од пола сата. Тело мушкарца пронашли су поред аута у близини канала.

За сада није познато када је убио супругу и децу, али комшије кажу да је полиција на лице места стигла у 17.45. Из канцеларије јавног тужиоца потврдили су да се спроводи истрага у вези са овом породичном трагедијом и да је реч о троструком убиству и самоубиству. 

Локални медији пишу да је породица позната полицији јер су полицијски службеници недавно неколико пута дошли у њихов стан због пријаве насиља у породици, преноси Кликс.

(Индекс.хр)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

ЗАШТО НИСАМ НИШТА ПОТПИСАО? Председник објаснио: Радићемо на имплементацији до наших црвених линија

ЗАШТО НИСАМ НИШТА ПОТПИСАО? Председник објаснио: Радићемо на имплементацији до наших црвених линија

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објаснио је због чега није потписао ништа, али да је Србија спремна да ради на имплементацији до својих црвених линија.

19. 03. 2023. у 11:19

Коментари (1)

БАЈДЕН ПОТПИСАО ЗАКОН: Скинуо ознаку тајности у вези са пореклом ковида 19