ДИРЕКТОР ЦНН: Нећемо бити Трампов јавни сервис 24/7
НОВИ директор америчке медијске куће ЦНН Крис Лихт изјавио је да та мрежа неће покривати кампању бившег председника Доналда Трампа у мери колико је то радила док се кандидовао за председника 2016. године.
Фото АП
Трамп је, иначе, најавио да ће се кандидовати на председничким изборима 2024. године.
- Нећемо дозволити да све што он ради буде у вестима, зар не? Постоје и друге ствари које су важне - рекао је Лихт у подкасту Каре Свишер.
Лихт је навео да је под претходним руководством ЦНН, на чијем је челу био Џеф Закер, ЦНН пуштао све и свашта о Трампу, "тако да сте имали ситуацију да се осам сати прича о њему".
- Ми то нећемо да радимо. Бићемо врло јасни и процењивати од случаја до случаја какво ће бити покривање Трампа. Чак и ако би нам подизао рејтинг, нећемо то да радимо - додао је Лихт, пренео је лист "Хил".
Трамп је био 45. председник САД, а ту дужност је обављао од 2017. до 2021. године, кад је на власт дошао актуелни председник Џо Бајден.
Ово су му трећи избори у каријери, а саопштење о кандидатури, које је објављено из његове базе у Мар-а-Лагоу на Флориди, долази после међуизбора на којима републиканци нису постигли баш сјајан резултат, пошто нису успели да од демократа преузму контролу над Конгресом САД.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ПРВИ РЕЗУЛТАТИ ИЗБОРА У АМЕРИЦИ: Републиканци у старту бележе три победе
09. 11. 2022. у 01:37
АМЕРИКАНЦИ ДАНАС ГЛАСАЈУ: Бајден и Трамп се обратили бирачима на завршним скуповима
08. 11. 2022. у 08:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)