ЕРДОГАН "ПЕЦНУО" ЕВРОПУ ЗБОГ РУСКОГ ГАСА: "Да смо критиковали, сада бисмо морали да бринемо како да преживимо зиму"
22. 10. 2022. у 19:51
ТУРСКА ове зиме неће бити суочена са проблемима са увозом гаса из Русије, а то је последица уравнотежене спољне политике Анкаре, изјавио је данас председник Турске Реџеп Тајип Ердоган.
Pravo imate da. Poljska i Ukrajina ne ucjenjuju EU dalje, vec da omogucite Turskoj razvoj i poziciju zemlje koja je spremna da zarati sa svima ali svoj suverenitet ne da.
Istina ume ponekad biti neprijatna. Erdogan drži do svoje zemlje i njenih žitelja, dok se u većini EU zemalja, samo slepo slede naredbe.
Evropa je popusila bobana slusajuci zapad, sad da je narod pametan kao sto nije, pa da se podigne insmene trenutni rezim! Inace nema leba od vas, mi smo u govnima vec 20g, i navikli na to, za bolje i ne znamo, al evropljanin su gotovi....
Повезане вести
ЕНЕРГЕТСКА КРИЗА ТРЕСЕ ЕУ: У једном сектору 101 погон затворен, угашено 75.000 радних места
ЗБОГ високе и неконкурентне цене електричне енергије европска хемијска индустрија је у протеклих годину дана затворила 101 индустријски погон и угасила 75 хиљада радних места.
26. 02. 2026. у 19:11
ЗАБРАНА УВОЗА ГАСА ИЗ РУСИЈЕ, ИТАЛИЈАНСКА СТРАТЕГИЈА ЗА НЕЗАВИСНОСТ: И из САД, и са истока и југа, да би се направиле залихе
ЗАТВОРИТИ руски гасовод није лако као окретање дугмета на шпорету, јер се обустава испоруке дешава у фазама, али са престанком увоза руског течног природног гаса поставља се питање који ће други гас ЕУ користити за грејање зграда и за електоенергетску индустрију, а да се не плаћа највећа цена икада.
21. 02. 2026. у 22:45
ОДРЖАН САСТАНАК У МОСКВИ: Србија ће током 2026. добијати руски гас по најповољнијој цени у Европи
У МОСКВИ је одржан састанак копредседавајућих Руско-српског међувладиног комитета за трговинску, економску и научно-техничку сарадњу на коме су учествовали министар економског развоја Русије Максим Решетњиков и српски министар Ненад Поповић, који је истакао да ће Србија током 2026. добијати руски гас по најповољнијим условима и ценама у Европи.
03. 02. 2026. у 18:12
ИНТЕРВЈУ Александар Боцан-Харченко за "Новости": Имаћете гас по најбољој цени и после марта
ПРЕГОВОРИ око НИС још нису завршени до краја, али има помака и цео процес иде у правцу који свима одговара, што потврђују и изјаве српских званичника.
01. 02. 2026. у 10:06
ПЕСКОВ УПОЗОРАВА ЕВРОПУ: Сами себи праве проблем
ЕВРОПА сама себи ускраћује диверсификацију, забрањујући испоруке руског гаса, изјавио је портпарол председника Руске Федерације Дмитриј Песков, преносе РИА Новости.
28. 01. 2026. у 16:43
Најновије из рубрике
"МНОГО ЗНАКОВА ДА ХАМНЕИ НИЈЕ ЖИВ" Нетанјаху се обратио и позвао ирански народ на улице да обави посао (ВИДЕО)
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бењамин Нетанјаху обратио се иранском народу, поручивши им да имају „прилику каква се пружа једном у генерацији“ да свргну тамошњи режим. Навео је да ће им израелски удари помоћи да се „ослободе тираније“.
28. 02. 2026. у 20:22
уживоИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 20:11
ВАНРЕДНО ОБРАЋАЊЕ НИКА ФУЕНТЕСА: Ово није наш рат, Иран није претња САД
АМЕРИЧКИ активиста Ник Фуентес покренуо је ванредно суботње обраћање након што су Сједињене Америчке Државе први пут 2025. године бомбардовале Иран.
28. 02. 2026. у 20:00
АМЕРИЧКА ВОЈСКА ОБЈАВИЛА СНИМКЕ: Овако смо напали Иран (ВИДЕО)
ЦЕНТРАЛНА команда САД објавила је данас прве снимке операције „Епски бес“ и напада на Иран.
28. 02. 2026. у 20:00
ДРАМАТИЧНА ИСПОВЕСТ СРПКИЊЕ ИЗ ДУБАИЈА НАКОН НАПАДА ИРАНА: "Пре једно 20 минута је нешто рокнуло, мени су се тресли прозори" (ВИДЕО)
СРПКИЊА која тренутно борави у Дубаији је у разговору за медије описала каква је атмосфера након напада Ирана, те поручила да им је препоручено да се клоне прозора и да не излазе ако баш не морају негде да иду.
28. 02. 2026. у 19:49
Коментари (3)