БРАЋА СЕ НИКАДА НЕЋЕ ПОМИРИТИ: Ево који је разлог што причеви Хари и Вилијам не закопавају ратне секире
ПРИНЧЕВИ Вилијам и Хари се никад неће помирити, тврди краљевска стручњакиња Кејт Никол, преноси "Паге Сиx".
Фото: ЕПА
- Престолонаследник једноставно не може да опрости свом брату што је напустио краљевске дужности. Увек је мислио да ће Хари бити уз њега, а сада све ради сам. Хвала Богу да има Кејт уз себе - рекла је Никол.
Британски медији пишу да су односи међу браћом постајали све лошији и пре него што је Хари оженио Меган Маркл.
У септембру 2017. године војвода од Сасекса наговестио је да ће запросити Меган, а Вилијам га је тада наводно питао зашто се жури.
Хари је потом љутито одговорио: - Шта, дођавола, мислиш ко си? -
Принц Хари и Меган Маркле напустили су краљевске дужности у јануару 2020. године и преселили се у Калифорнију. Затим су дали експлозивни интервју Опри Винфри у марту 2021. године који никог није оставио равнодушним.
Тада је Хари рекао да му је жао оца и брата јер су заробљени у краљевским дужностима и не могу да оду, као што је он то учинио, а Меган је испричала да су је толико излудели да је помишљала на самоубиство и да су је сви из палате игнорисали.
Војвоткиња од Сасекса је скоро додатно долила уље на ватру када је у једном интервјуу рекла да самим тим што њих двоје постоје - то додатно ремети хијерархију и да је то један од разлога што су се повукли.
Такође је нагласила да није потписала никакав документ који би је спречио да прича о својим искуствима у краљевској породици.
Они који помно прате сва краљевска дешавања су имали наду да ће се браћа помирити и опет зближити после смрти краљице Елизабете, а извор близак Харију је за британске медије рекао да "иако им је било непријатно што заједно, сви су се порудили да све прође у најбољем реду".
Да подсетимо, Вилијам је недавно добио нову титулу - након смрти краљице Елизабете постао је принц од Велса, што је била титула његовог оца.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО:
СЕДАМ ДЕЦЕНИЈА НА ТРОНУ: Елизабета друга преминула у 97. години у замку Барморал
Препоручујемо
ИСТОРИЈСКО КОЦКАЊЕ ЛИЗ ТРАС: Овај потез би могао да баци фунту у небеса
24. 09. 2022. у 16:48
ИМАО САМО 19 Марија Шерифофић очајна због Горанове смрти: "Смак света!"
24. 09. 2022. у 12:24
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)