КРЕЋЕ НОВИ ЛОКДАУН: У Кини 65 милиона људи у изолацији због короне
КИНА је ставила у изолацију 65 милиона својих становника због короне како би смањила број путовања у земљи пред предстојеће празнике, објавио је АП.
Фото: ЕПА
Широм земље, 33 града, укључујући седам главних градова провинција, налази се под потпуном или делимичном изолацијом, што укључује 65 милиона људи, објавио је касно јуче кинески пословни часопис "Цајсин".
Тренутно у Кини оболели од короне регистровани су у 103 града, а број новооболелих у последња 24 сата био је 1.552, саопштила је данас Национална здравствена комисија.
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)