СЕДАМ ПОГИНУЛИХ ЦИВИЛА У УКРАЈИНСКОМ УДАРУ НА НОВУ КАХОВКУ: Људи затрпани под рушевинама - "Напад изведен по наређењу Зеленског" (ВИДЕО)
СЕДАМ људи је погинуло, а око 40 је повређено у последицама украјинског удара на Нову Каховку.
Фото: Принтсцреен/Телеграм/РИА новости
На снимку који је објављен на Телеграму се виде последице удара, неке зграде у близини пијаце су уништене до темеља.
Раније је шеф војно-цивилне администрације града Владимир Леонтјев саопштио да се четири особе воде као нестале.
- Последице украјинског удара на Нову Каховку могу се упоредити са експлозијом у Бејруту, где је такође експлодирала шалитра - ово је катастрофа за град, рекао је за Спутњик шеф војно-цивилне администрације града Владимир Леонтјев.
- На месту украјинског удара било је планирано отварање прехрамбеног центра. Напад је изведен по наређењу Зеленског - нагласио је Леонтјев.
Још много људи се налази под рушевинама, стотине станова је уништено, а оштећена је и болница.
БОНУС ВИДЕО:
УНИШТЕНА ДВА АМЕРИЧКА СИСТЕМА ХИМАРС: Министарство одбране Русије објавило снимак
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Кијеву стиже нова пошиљка "леопарда", Херсон под жестоким ударима (ФОТО/ВИДЕО)
12. 07. 2022. у 07:25 >> 16:57
АНДЖЕЈ ДУДА ЗАХТЕВА ПРИЗНАЊЕ: Украјина масакрирала 100.000 Пољака у Другом светском рату
11. 07. 2022. у 20:35
ОШТАР ГОВОР У ЕВРОПСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: НАТО је ратна машина и не жели мир у Украјини
11. 07. 2022. у 19:27
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)