ОВУ ЖЕНУ ЈЕ УСМРТИЛА АЈКУЛА У ХУРГАДИ: Фаталан био улазак у море дан пред одлазак кући

ЕЛИЗАБЕТ Сауер (68), пензионерка из Аустрије, отишла је са својим супругом 2. јуна на летовање у Египат (Хургада), а само дан пред полазак кући, 2. јула, усмртила ју је ајкула.

ОВУ ЖЕНУ ЈЕ УСМРТИЛА АЈКУЛА У ХУРГАДИ: Фаталан био улазак у море дан пред одлазак кући

Фото: Фејсбук/Die Grünen Kramsach

Наиме, она се налазила у плићаку, када је свом партнеру рекла да ће се вратити још мало (у воду), а неколико минута касније, догодио се фатални напад.

Узнемирујућу сцену снимили су очевици, а тешко повређена жена, којој је ајкула откинула руку и ногу, одмах је пребачена у болницу.

Међутим, пркос напорима медицинског особља подлегла је задобијеним повредама, а верује се да је преминула од "шока", односно срчаног удара као и услед великог губитка крви.

Локална Зелена странка у Крамзаху у Тиролу, саопштила је да је Елизабет била локални одборник од 1998. до 2004. године.

- Жалимо због одласка аше Елизабет, која је страдала у трагичној несрећи. Наше најдубље саучешће породици! Заувек ће бити упамћена по својој топлини и саосећању - навели су они.

Фото: Фејсбук/Die Grünen Kramsach

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

СТИГЛА НОВА ЗАБРАНА: После Аленовог, отказан и концерт Џенана Лончаревића у Босни - огласили се организатори