УПУЦАН У ВРАТ И ЛЕЂА: Израелске снаге убиле палестинског дечака на Западној обали

ИЗРАЕЛСКЕ снаге убиле су данас палестинског тинејџера на окупираној Западној обали, саопштило је палестинско Министарство здравља.

УПУЦАН У ВРАТ И ЛЕЂА: Израелске снаге убиле палестинског дечака на Западној обали

Фото: Принтскрин

Петнаестогодишњи Палестинац упуцан је у врат и леђа у граду Ал-Кадеру у близини Витлејема, наведено је у саопштењу, које је пренео Ројтерс.

Он је други палестински тинејџер убијен ове недеље.

Израелска војска је саопштила да је одговорила ватром када је више осумњичених бацало камење и молотовљеве коктеле на војнике који су спроводили рутинске безбедносне активности у тој области, додајући да се инцидент истражује.

Није јасно да ли је упуцани тинејџер учествовао у сукобима.

Убиство је део серије злочина и погубљења на терену које су извршиле окупационе снаге, наводи се у саопштењу палестинског Министарства здравља.

Палестински црвени полумесец саопштио је да су израелске снаге данас на протестима у близини града Наблуса на Западној обали повредиле више од 200 људи.

БОНУС ВИДЕО - ДО САДА НЕВИЂЕНА ПЕШЧАНА ОЛУЈА: Цео Блиски исток погођен великим пустињским таласом, има мртвих

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (1)

Конкурс је отворен: ко закасни – остаје без шансе за РОМА Цомпанy субвенције