ТРАМП О ПРОТЕСТИМА ИСПРЕД КАПИТОЛА: Нисам уништио евиденцију телефонских позива из званичног дневника Беле куће

Novosti online

07. 04. 2022. у 15:51

БИВШИ амерички председник Доналд Трамп изјавио је да није уништио евиденцију телефонских позива из званичног дневника Беле куће током упада његових присталица у Капитол 6. јануара 2021. године, објавио је данас Вашингтон пост.

ТРАМП О ПРОТЕСТИМА ИСПРЕД КАПИТОЛА: Нисам уништио евиденцију телефонских позива из званичног дневника Беле куће

Фото: Принтскирн

Трамп је за тај лист рекао да га конгресни истражитељи нису контактирали у вези са нападом.

Вашингтон пост је прошле недеље известио да је било готово осам сати у запису Трампових позива у Белој кући, док су се нереди одвијали неколико миља даље.

Трамп је за тај лист рекао да има "веома добро" памћење, али да није могао да се сети с ким је тог дана разговарао.

- Што се тиче телефонских позива, не сећам се да сам их имао много - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)