ПОГИНУО ВОЈНИК ЛУГАНСКА: Настрадао у Донбасу услед напада украјинских снага безбедности
ВОЈНИК Народне милиције Луганске Народне Републике погинуо је од минобацачког напада Оружаних снага Украјине, саопштило је у среду представништво ЛНР у Заједничком центру за контролу и координацију режима прекида ватре
Фото принтскрин youtube rt.com
Украјинске снаге су у последњих сат и по времена 16 пута нарушиле режим прекида ватре у ЛНР.
- У 20.35 (по московском временом) оружане формације Украјине су прекршиле прекид ватре из правца насеља Новоалександровка у правцу насеља Калиново-Боршчеватое, што је резултирало смрћу припадника Народне милиције ЛНР“, рекао је представник ЛНР-а.
БОНУС ВИДЕО:
КРИЗА КОЈА БРИНЕ ЦЕО СВЕТ: Да ли ће нарасле тензије око Украјине експлодирати у рат?
Ускоро опширније
Препоручујемо
СИТУАЦИЈА У УКРАЈИНИ: Чека се хитна седница Савета безбедности УН, уведено ванредно стање у Украјини (ФОТО/ВИДЕО)
23. 02. 2022. у 07:11 >> 22:50
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (3)