БИЛ ГЕЈТС ЗАБРИНУТ, ОТКАЗАО ОДМОР: "Могли бисмо ући у најгори део пандемије"
БИЛ Гејтс отказао је своје планове за годишњи одмор због ширења омикрон соја корона вируса.
Фото: Профимедиа
- Баш кад се чинило да ће се живот вратити у нормалу, могли бисмо ући у најгори део пандемије - написао је Гејтс на твитеру.
Пре само две недеље, у објави на свом блогу, Гејтс је написао да је 2021. година била "најнеобичнија и најтежа година у његовом животу".
Али написао је и да се нада да је крај пандемије на видику и да ће акутна фаза доћи до краја 2022. године.
- Пандемија би могла бити готова до 2022. године - истакао је тада Гејтс.
Ипак, чини се да је брзо ширење омикрона "угасило" његов оптимизам.
У серији од седам твитова рекао је да се омикрон "шири брже од било којег вируса у историји" и да ће то "бити најгори талас који смо до сада видели, јер је толико заразан".
Гејтс је написао и да би брзо ширење могло значити да талас ширења омикрона у САД-у може трајати краће од три месеца, па је навео и да би пандемија могла бити готова до 2022. ако се предузму прави кораци.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПУТИН О НАТО АГРЕСИЈИ НА ЈУГОСЛАВИЈУ: "Уништили су ту државу, раде шта год хоће" (ВИДЕО)
21. 12. 2021. у 18:47
ДИРЕКТОР СЗО ЗА ЕВРОПУ: Можемо да видимо да нам се приближава још једна олуја
21. 12. 2021. у 18:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)