ПРЕМИНУЛО НАЈМАЊЕ 14 ОСОБА: Масовно тровање алкохолом у Русији

НАЈМАЊЕ 14 људи је умрло од тровања алкохолом у региону Оренбург у Русији, саопштила је данас служба регионалне владе.

ПРЕМИНУЛО НАЈМАЊЕ 14 ОСОБА: Масовно тровање алкохолом у Русији

Фото: Depositphotos

Први извештаји о случајевима тровања метанолом у региону пријављени су у четвртак, пише Тас с.

- Засада имамо податке о 22 пацијента, од којих је 14 умрло. Остали се лече у болницама - саопштила је прес-служба.

Кривични поступак је покренут због оптужби за производњу и продају производа који нису по безбедносним стандардима, а троје осумњичених је тренутно у притвору.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (1)

ИМАЛА САМ ТРИ НЕУСПЕШНЕ ВАНТЕЛЕСНЕ, НЕЋУ ДА МЕ ИКО САЖАЉЕВА: Гоца Тржан о борби за потомство - Сви који пролазе кроз то су озбиљни хероји