АНГЕЛИ МЕРКЕЛ ЗАЗВОНИО ТЕЛЕФОН НА САСТАНКУ СА ПУТИНОМ: Његова реакција ће вас одушевити (ВИДЕО)
НЕМАЧКА канцеларка Ангела Меркел борави данас у опроштајној посети Руској Федерацији, где се сусрела са председником Владимиром Путином.
ФОТО: принтскрин твитер
На друштвеним мрежама сада се појавио снимак састанка двоје лидера на којем се види како Меркеловој звони мобилни телефон и то усред Путиновог излагања.
Немачка канцеларка се тргла, одмах посегла руком у џеп, извукла телефон и стишала тон. Путин је мртав хладан наставио да говори, али му је, ипак, ова изненадна ситуација измамила благи осмех.
Потом је Меркеловој духовито поручио да ће „наставити да буду у сталном телефонском контакту“.
Меркелова се понашала као да се ништа није догодило.
Препоручујемо
МЕРКЕЛОВА КОД ПУТИНА: Опасност од нове избегличке кризе једна од главних тема разговора
20. 08. 2021. у 08:46
ВАЖАН РАЗГОВОР ДВОЈИЦЕ ПРЕДСЕДНИКА: Путин и Макрон о Украјини и Авганистану
19. 08. 2021. у 20:41
"СТРУЧНА" ОЦЕНА ВЛАДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГ: Путин је превише емотиван у погледу Украјине
19. 08. 2021. у 18:45
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)