ДРАМАТИЧАН СКОК БРОЈА ЗАРАЖЕНИХ: У Немачкој за дан преко 8.000 људи оболело од корона вируса
У НЕМАЧКОЈ је број новозаражених вирусом корона за један дан драматично порастао на више од 8.000, што је у тој земљи последњи пут регистровано 21. маја.
Фото: АП
Здравствене установе пријавиле су Роберт Кох институту (РКИ) 8.324 новозаражена у последња 24 сата, што је готово двоструко више него претходног дана.
Током последња 24 сата преминуле су 22 особе, што је исто раст, имајући у виду да је пре недељу дана било 14 умрлих заражених короном.
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)