ДЕЛТА СОЈ ПОКВАРИО ПЛАНОВЕ: Повратка у канцеларију ипак нема?

ЈОШ једној гигантској компанији делта сој коронавируса помутио је планове.

ДЕЛТА СОЈ ПОКВАРИО ПЛАНОВЕ: Повратка у канцеларију ипак нема?

Фото: Depositphoto

Наиме, Фејсбук је одлучио да одложи повратак својих запослених у просторије фирме до следеће године.

- Подаци, не датуми, су оно што утиче на наш став о повратку у канцеларије - рекла је портпаролка Фејсбука Клои Мејер у саопштењу.

- С обзиром на последње податке који показују повећање броја случајева коронавируса узрокованим делта сојем, наш тим у Америци неће морати да се враћа у канцеларију до јануара 2022. године - додала је.

Нов датум повратка, како је рекла, биће примењен и на неке земље ван Сједињених Држава, пише Си-Ен-Ен бизнис.

Многе велике компаније у технолошкој индустрији, које су биле једне од првих које су затвориле своје канцеларије на почетку пандемије, одредиле су као датум поновног отварања својих просторија септембар. Међутим, компаније сада то одлажу због забринутости коју узрокује делта сој, а у неким случајевима захтевају вакцинацију запослених који се враћају на радно место.

(Б92)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ПРЕНОС, МЕКСИКО - ЕНГЛЕСКА: Одложено...