КРАН УБИО ПЕТ ОСОБА: Трагедија током расклапања машине, проглашена ванредна ситуација у канадском граду

Срна

13. 07. 2021. у 22:27

ПЕТ особа је погинуло када се срушио кран са зграде високе 25 спратова у Канади, саопштила је данас полиција.

КРАН УБИО ПЕТ ОСОБА: Трагедија током расклапања машине, проглашена ванредна ситуација у канадском граду

Фото: Јутјуб/Принтскрин/CBC News: The National

Несрећа се догодила у понедељак у граду Келовна, који се налази 390 километара источно од Ванкувера и највећи је град канадске провинције Британска Колумбија, изјавио је полицијски инспектор Адам Мекинтош.

Радник на крану није пронађен, а полиција верује да је његово тело затрпано у рушевинама, додао је инспектор, а пренео АП.

Горњи део крана се забио у оближњу зграду.

Џонатан Фрајсен, шеф "Групе Мисија", компаније која гради објекат, изјавио је да не зна шта је изазвало рушење крана.

Рушење је проузроковало нестанак струје у већем делу центра и натерало је на евакуацију становнике оближњих насеља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОБИЈА МИЛИОНЕ И МИЛИОНЕ?! Данас на Маракану у куповину стиже озбиљан играч