КОРОНА ВИРУС У ФРАНЦУСКОЈ: Мање пацијената, стагнира број нових случајева заразе
У ОЧЕКИВАЊУ да се делта сој корона вируса устоличи као примарни, у Француској и даље опадају бројке пацијената на лечењу.
Foto AP
На хоспитализацији је у последња 24 сата било мање 188 људи, и тренутно се у француским болницама од ковида лечи 8.044 особа.
Мање је и пацијената на реанимацији, за 39. На интезивној нези тренутно се у овој земљи налази 1.123 људи.
Од ковида су за један дан преминуле 24 особе.
Број новооболелих већ неко време стагнира. У петак их је било 2.683.
Прву дозу вакцине примило је 34 милиона људи, што је нешто више од половине становништва, а епидемиолози апелују да се граћани у што већем броју одазову на цепљење, јер је то једини начин да се спречи нови талас.
Препоручујемо
СТИШАВА СЕ КОРОНА У ФРАНЦУСКОЈ: Само један одсто позитивних, укинут полицијски час
21. 06. 2021. у 00:26
КОРОНА ПРЕСЕК: Ово су најновији подаци о епидемиолошкој ситуацији у Србији
03. 07. 2021. у 15:04
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)