МАРИНА ЈЕ ВРИШТАЛА, КОМШИЈА ЈЕ НАШАО У ЛОКВИ КРВИ: Породични масакр у Словенији, грађанин БиХ осумњичен да је убио своју жену
У НЕДЕЉУ преподне, око 11 сати, у Систематичкој улици у Камнику у Словенији, убијена је 34-годишњакиња Марина И.
Фото: Фејсбук
Жену је на смрт избо њен 35-годишњи супруг Горан И., држављанин БиХ, с којим је била у бракоразводном поступку, пишу словенски медији. Супружници заједно имају две мале девојчице, које је одмах након убиства преузео Центар за социјалну службу.
Полиција је већ раније имала проблема с 35-годишњим нападачем те су били упознати с породичним насиљем.
– Већ смо раније имали разне пријаве породичног насиља у овој породици те је нападач више пута био кажњаван – известила је полицијска инспекторка Александра Голец.
Комшија пронашао Марину на поду
Цео напад чуо је први комшија преминуле Марине који је мислио да се супружници опет свађају.
– Био сам у кухињи кад сам чуо да неко виче из суседног стана. Чуо сам лупање врата, плакање и одједном један врисак. Тада сам схватио да нешто није у реду и кренуо према Маринином стану, но већ је било прекасно. Марина је лежала на поду и крви је био посвуда. Одмах сам позвао полицију – рекао је први комшија.
Суседи су потврдили да никад нису имали проблема с преминулом нити с њеном децом која су, како кажу, била пристојна и лепо одгојена те додали како супружници већ дуже време нису живели заједно те да су били у бракоразводном поступку.
Убрзо након убиства, на место злочина дошле су све расположиве службе које су одмах започеле с детаљним истраживањем.
Како је известио Полицијски одсек Љубљане, 35-годишњи осумњичени дошао је у супругин стан и пререзао јој ножем врат, након чега је умрла на месту догађаја.
Осумњичени је потом покушао да побегне са места злочина, но захваљујући доброј реакцији локалне полиције, 35-годишњак је убрзо ухапшен.
Полиција наставља с истрагом, а сумња се да је мотив јучерашњег напада била свађа због развода који осумњичени није одобравао, преноси камник.инфо
(Репбублика.рс)
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)