ХРВАТСКИ МИНИСТАР: Школе настављају рад у досадашњем режиму

Танјуг

25. 11. 2020. у 16:51

МИНИСТАР науке и образовања Радован Фухс рекао је данас да школе у Хрватској настављају рад у досадашњем режиму и не прелазе на онлајн наставу.

ХРВАТСКИ МИНИСТАР: Школе настављају рад у досадашњем режиму

Фото: Депоситпхотос

-Добио сам податке малопре, наставићемо на овај начин и мислим да је то добро- рекао је Фухс на конференцији за новинаре.

Режим наставе, додао је, не дозвољава комплетно извођење онлајн.

-Имали смо лагани пад, сад опет имамо нешто више заразених. То је засад тако- рекао је министар и додао да је процена да школе и даље нису места где се шири зараза.

Изгледа, казао је, да је чињеница да је унутар ђачке популације мало асимптоматских случајева, пренелис у хрватски медији.

Навео је да се ситуација у школама прати у континуитету не искључујући могућност да се пређе на неке друге модел, ако се за то укаже потреба.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

СКАНДАЛ ПЕРВЕРЗЊАКА! Организатор Индијан Велса спопадао шампионку турнира насред терена! Камере све снимиле (ВИДЕО)