ПОНОВО ВИШЕ ОД ХИЉАДУ ЗАРАЖЕНИХ У ХРВАТСКОЈ: У Загребу данас уведене посебне епидемиолошке мере

У ПОСЛЕДЊА 24 сата у Хрватској је потрвђено 1.096 нових случајева корона вируса, а тренутно су активна 4.844 случаја инфекције, саопштио је Национални штаб цивилне заштите.

ПОНОВО ВИШЕ ОД ХИЉАДУ ЗАРАЖЕНИХ У ХРВАТСКОЈ: У Загребу данас уведене посебне епидемиолошке мере

Фото: Депоситпхотос

На болничком лечењу је 530, а од њих је 28 на респиратору.

Преминуло је још 10 особа, преноси Индеx.хр.

Од почетка епидемије у Хрватској је потврђен укупно 24.761 случај заразе корона вирусом, а умрло је укупно 355 особе.

У самоизолацији је тренутно 20.389 особа. До данас је укупно тестирано 392.052 особа, а од тога 6.980 у последња 24 сата.

У Загребу је данас забележено рекордних 387 новозаражених особа.

На предлог Штаба цивилне заштите Града Загреба од данас су уведене нужне епидемиолошке мере у трајању од 14 дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (1)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову