У БИХ 187 НОВОЗАРАЖЕНИХ: Tестирано само 829 узорака
У БОСНИ и Херцеговини је у посљедња 24 сата потврђено 187 случајева корона вируса на основу 829 тестираних узорака, преноси Klix.ba.
Фото: Депозит
У Републици Српској је тестиран 431 узорак, а корона вирус је потврђен код 109 особа.
У Федерацији БиХ потврђено је 78 новозаражених, а тестирано је 398 особа.
У посљедња 24 сата, Институту за јавно здравство Републике Српске пријављена су три смртна случаја код којих је потврђено присуство новог вируса корона.
До сада је у Републици Српској потврђено 5.020 случајева коронавируса, а преминуло је укупно 176 особа код којих је потврђен тест на нови вирус корона, док је у Федерацији БиХ потврђен 7.091 случај, а преминуле су 164 особе.
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (0)