УЖАС У ХРВАТСКОЈ: Учитељица видела шта девојчица пише у свесци, па одмах обавестила надлежне органе
ЖУПАНИЈСКО државно тужилаштво у Бјеловару подигло је оптужницу против двадесетседмогодишњег мушкарца због основане сумње да је силовао малолетну девојчицу лета 2024. године.
Д.Н.
Случај је изашао на видело тек неколико месеци касније, када је о злостављању и силовању писала у својој школској свесци. Учитељица је препознала да би то могло бити нешто озбиљно и одмах је обавестила надлежне органе. Полиција се брзо укључила у случај.
Тужилаштво терети двадесетседмогодишњака да је касно увече одвезао малолетницу на осамљено место, где је силовао, упркос њеном јасном одбијању и видљивом страху. У оптужници се наводи да су почели да се дописују путем познате друштвене мреже коју користи велики број малолетника.
Оптужени се бранио ћутањем током испитивања.
За ово кривично дело предвиђена је казна од више година затвора, а поступак се наставља пред Жупанијским судом у Бјеловару.
(Индекс)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)