СВАЂА ЗБОГ ВЕЧЕРЕ ИХ "ПОСЛАЛА" У ЗАТВОР: Несвакидашња прича из комшилука

Дејана Калинић
Дејана Калинић

05. 03. 2024. у 09:17

СУПРУЖНИЦИ Тони и Ема проглашени су кривим и осуђени на затворске казне јер су се жестоко посвађали током вечере.

СВАЂА ЗБОГ ВЕЧЕРЕ ИХ ПОСЛАЛА У ЗАТВОР: Несвакидашња прича из комшилука

Фото Shutterstock

Како се наводи у пресуди, они су око 20.45 сати, у присуству малолетног детета, починили насиље у породици у стану у Сиску. Све је почело када је супруг Тони (46) дошао кући пијан и схватио да нема ништа за вечеру.

Вербално је напао своју супругу Ему (35) говорећи јој: Шта си радила, шта је лопато, луталицо, неспособна си к*рво! После тога је опсовао њену мајку.

Како преноси Даница.хр, тада је Ема почела да виче на Тонија, псујући му мајку и оца, говорећи да је клошар и неспособан. Затим је узела тањир и разбила га о сто.

- Све је то код супружника изазвало осећај узнемирености и повреду њиховог достојанства - навео је судија у пресуди.

Тони је одмах ухапшен и два дана је провео у полицијском притвору. Надувао је 1,07 промила. Судија га је осудио на пет дана условног затвора. Ема је осуђена на условну казну затвора од три дана.

БОНУС ВИДЕО: Хиљаде будистичких монаха у слављу пуног месеца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника

ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.

29. 12. 2025. у 17:38

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.

29. 12. 2025. у 13:08

Коментари (0)

ПРЕКО ГЛАВЕ МИ ЈЕ... Саша о свађи са Емином: Честитам јој!