СЛУЧАЈ КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ: Жена нестала, па пронађена жива, после свега пар сати преминула
ЈОШ се не зна шта се тачно догодило са Сњежаном З. из Међимурја која је у петак отишла од куће и нестала.
Фото АП
Јуче је нађена у шуми па је одмах превезена у болницу, међутим директор болнице саопштио је како је упркос предузетим мерама жена преминула.
- Извршиће се судска обдукција како би се утврдио узрок смрти - додао је.
Открио је и како је она довезена у болницу у критичном стању те се одмах приступило мерама интензивног лечења.
Шта се догодило?
Подсетимо, јуче нешто после 15 сати у шумском пределу између Драгославца и Фркановца пронађена је нестала 48-годишња жена, којој је одмах на лицу места пружена прва помоћ, а потом је превезена у Жупанијску болницу Чаковец.
Она је у петак око 10 сати нестала из породичне куће у Драгославцу, удаљила се у непознатом смеру па после више није виђена.
Нешто пре 17 сати у петак Полицијска управа међимурска примила је дојаву о њеном нестанку, па је кренула у потрагу заједно уз помоћ припадника ХГСС-а и локалног ДВД-а те групе волонтера (рођаци и пријатељи нестале). Интензивно су трагали за њом па су је пронашли живу, али и у тешком стању, јуче око 15 сати.
(Индекс.хр)
БОНУС ВИДЕО: ФОРЕНЗИЧАРИ НА МЕСТУ ТРАГЕДИЈЕ: У Петроварадину родитељи убили два сина, па скочили са зграде
Препоручујемо
БИВШИ БАНДИЋЕВ САРАДНИК ОСНОВАО СТРАНКУ: Плави град за Загреб добио и подршку Месића
02. 03. 2024. у 23:11
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)