ПОВРЕЂЕНА ТУРИСТКИЊА У ПУЛИ: Францускиња скочила са стене високе 14 метара и повредила кичму

22. 07. 2021. у 13:47

ФРАНЦУСКИЊА која је скочила у море са стене високе 14 метара задобила је тешке повреде и задржана је на лечењу у пулској Општој болници, известила је данас истарска полиција.

ПОВРЕЂЕНА ТУРИСТКИЊА У ПУЛИ: Францускиња скочила са стене високе 14 метара и повредила кичму

Foto: Printskrin Facebook/ Javna vatrogasna postrojba Pula

Полицији је поподне дојављено да је у ували Велика Колобарица на рту Камењак у Премантури приликом скакања у море повређена жена, пренели су хрватски медији.

Полицајци су утврдили да је 22-годишња Францускиња скочила са стене високе 14 метара и при паду неконтролисано леђима ударила о воду.

Лекарска помоћ пружена јој је у пулској болници где је због тешких повреда задржана на лечењу.

Како би се избегли овакви догађаји, Полицијска управа истарска упозорава грађане и туристе да буду опрезни приликом скокова у море, односно да не скачу у воду непознате дубине.

Полиција их је такође позвала да не изводе скокове са стена и других места која нису уређена за скакање или где је забрањено скакање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СПРЕМА СЕ НАЈСТРАШНИЈИ УДАР? Американци распоредили авионе, свет дрхти и чека расплет