МЛАДИЋ ИЗ КАМЕРУНА ХИТ У СРБИЈИ: Запевао "Ђурђевдан", на друштвеним мрежама одушевљени! (ВИДЕО)
МЛАДИЋ из Камеруна постао је преко ноћи велики хит на нашим друштвеним мрежама и то због песме коју је отпевао на српском језику.
Фото: Скриншот/Твитер
Наиме, непознати млађи мушкарац је "пустио" глас током извођења популарне песме "Ђурђевдан".
- Пролеће на моје раме слеће, ђурђевак зелени, ђурђевак зелени, свима осим мени - запевао је песму "Бјелог дугмета" "Ђурђевдан" момак из Камеруна и дословно одушевио кориснике Редита, Инстаграма, Фејсбука и Твитера из Србије.
"Кад Камерунца удари севдах", "Брат наш, види ту емоцију док пева", "Брат пева боље од мене", "Ала пева лик, свака му част", само су неки од коментара који се броје испод објаве која је постала вирална на друштвеним мрежама.
(Србија данас)
Препоручујемо
НИЈЕ ФОТОМОНТАЖА, ВЕЋ ОПТИЧКА ВАРКА: Пажљиво погледајте слику, објашњење је хит! (ФОТО)
29. 03. 2021. у 18:44
ЈЕ ЛИ ОВО МОГУЋЕ? У инвалидским колицима “јурио” улицом – у супротном смеру! (ВИДЕО)
22. 03. 2021. у 00:38
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)