ЛАПСУС ГОДИНЕ У СЛАГАЛИЦИ: Био је сигуран да зна одговор, а онда једном речју насмејао целу Србију (ВИДЕО)

Новости онлине

10. 02. 2021. у 22:09

СНИМАК новог лапсуса у квизу "Слагалица" постао је виралан на друштвеним мрежама, а када погледате биће вам јасно и зашто.

ЛАПСУС ГОДИНЕ У СЛАГАЛИЦИ: Био је сигуран да зна одговор, а онда једном речју насмејао целу Србију (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Наиме, док је водитељка читала питање у игри "Ко зна зна", плави такмичар Здравко Гулан је брзином муње притискао дугме како би се први јавио, очигледно убеђен да зна одговор.

Питање је гласило:

- Којом речју се на слово "М" зову припадници Цркве Исуса Христа сватаца последњих дана? - на шта је нестрпљиви плави такмичар као из топа испалио: "Морони".

То наравно није био тачан одговор, а када је чуо да је тачан одговор Мормони и сам је одмахнуо главом у неверици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.

28. 01. 2026. у 12:38

Коментари (2)

АЛК Гроуп: успех, иновације и награде за најбоље