ВРЕМЕ ЈЕ ДА ПРОГЛЕДАТЕ Астро савет за петак, 4. јул: Нептун креће ретроградним ходом преко знака Овна
НЕПТУН, планета интуиције, маште, фантазије, љубавног заноса, али и обмана и превара, 4. јула у 23.35 креће у вишемесечни ретроградни ход са другог степена (љубав али и посао) ватреног, импулсивног Овна , будећи нас из сна у коме смо били уљуљкани дуже време и чинећи нас склоним преиспитивању.
Фото: Shutterstock
А преиспитивање је увек добро јер долазимо до истине, која нас ослобађа брига, размишљања и открива нам како да се осећамо боље.
Чак и ако осетите разочарање, конфузију, емотивну празнину, немојте да се депримирате, јер је то само начин да прогледате и јасније сагледате себе или тренутну ситуацију у којој се налазите. А до пре три месеца, изгледало је као да вашим бригама и очају нема краја, нарочито ако сте рођени у неком ватреном знаку (Ован, Лав, Стрелац). Ипак, ствари се мењају и сада видите да много тога није било вредно ни ваших суза, ни туге, ни очаја.
Сада, са ове временске дистанце, јасније сагледавате све оно што раније нисте хтели или нисте могли себи да признате, било да је реч о љубави, послу, каријери или погледу на свет.
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака
ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.
02. 05. 2026. у 21:42
Коментари (0)