ОГЛАС КАКАВ СЕ НЕ ВИЂА СВАКИ ДАН: Кауч на продају, деда не иде са њим (ФОТО)
СНАЛАЗЕ се људи на разне начине, довијају како да зараде, нешто продају, купе.
Foto: Shutterstock
Многи нису стручњаци за маркетинг, али својим натписима и огласима знају и те како да привуку пажњу јавности. Тако је освануо оглас, за који се претпоставља да је аутор из јужних крајева.
- На продају кауч (без деду). Цена 50 евра.
Није познато да ли је кауч добио новог власника. Али је сигурно да је многе подстакао на смех и мисли попут:
- Да ли продајете и деду, колико кошта тај намештај са њим? Без деде нећу да купим!
- Ако уз кауч не иде и деда, онда не купујем.
Можда би неко упитао да ли продавци задржавају деду због пензије.
Како год, надамо се да је оглас упалио.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (1)